| Brand Name: | HSTECH |
| Model Number: | HS-460-CY |
| MOQ: | 3 sets |
| Price: | Negotiable |
| Payment Terms: | T/T,Western Union,D/P |
| Supply Ability: | 500 pcs per month |
| Model | HS-C600/HS-C1000 |
|---|---|
| Power Supply | AC220V or AC110V 50/60Hz |
| PCB Size | 50×50mm to 500×390mm |
| Width Adjustment | Hand crank operation |
| PCB Direction | Left to right or right to left |
| Transmission Height | 900 ± 20 mm |
| Transmission Speed | 0.5-20 meters per minute adjustable |
| Track Fixed Side | Front side fixed (back side fixed optional) |
| Machine Length | 0.5M/0.6M/0.8M/1M/1.5M |
| Options | Light, Fan, Magnifying, Cover, Inspection |