| Brand Name: | HSTECH |
| Model Number: | RT-330 |
| MOQ: | 1 set |
| Price: | Negotiable |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
| Supply Ability: | 50 sets per month |
| Attribute | Details |
|---|---|
| Product Name | Offline PCB Router |
| Separating Method | Automatic |
| Voltage | AC220V/110V, 50/60Hz |
| Loading | Manual |
| Part Top Height | 40mm (max) |
| Depaneling Blade | High Quality Guillotine Blade |
| Thickness Range | 0.6-4.0mm |
| Usage | Aluminum Board, LED Board |
| Efficiency Cutting Width | 0-360mm |
| Warranty | 1 Year |
| Additional Features | Bit Routing, PCB Router, V-Cut |