|
|
| Brand Name: | HSTECH |
| Model Number: | HS-5331R |
| MOQ: | 1 set |
| Price: | Negotiable |
| Payment Terms: | D/P,T/T,Western Union |
| Supply Ability: | 200 pcs per month |
| Product Type | Automatic Soldering Robot |
| Working Axes | 4 |
| R-Axis Rotation | 360 degrees |
| Soldering Method | Point/Drag Soldering |
| Repeat Accuracy | ±0.02mm |
| X/Y/Z Moving Speed | Maximum 300mm/s |
| Working Range | 300×300×100mm |
| Programming | Manual programming with teach pendant |
| Drive System | Stepper motor, timing belt |