|
|
| Brand Name: | HSTECH |
| Model Number: | RM-F328 |
| MOQ: | 1 set |
| Price: | Negotiable |
| Payment Terms: | D/P,T/T,Western Union |
| Supply Ability: | 20 sets per month |
| Product Name | High Speed Single Platform PCB Router Machine For Offline Depaneling |
| Product Category | PCB Router Machine |
| Function | PCBA Pin Board Separating |
| Feeding | Drawer Feeding |
| Working Platform | Double, Combinable As One Platform |
| Color | Orange, Gray |
| PCB Cutting Thickness | 0.3-3.0mm |
| Suitable Routing Bits Size | 0.8-3.0mm |
| Material | Sheet Metal |
| Max Axis Moving Speed | X,Y1,Y2: 1000mm/s, Z Axis: 800mm/s |