|
|
| Brand Name: | HSTECH |
| Model Number: | RM-F328 |
| MOQ: | 1 set |
| Price: | Negotiable |
| Payment Terms: | D/P,T/T,Western Union |
| Supply Ability: | 20 sets per month |
| Product Name | High Speed Inline PCB Separating Router |
| Product Category | PCB Router Machine |
| Transportation Speed | 1500mm/s (max) Adjustable |
| Max PCB Size | 260x340mm |
| Working Platform | Double, Can Be Combined As One Platform |
| Material | Sheet Metal |
| Cutting Accuracy | ±0.05mm |
| Power Supply | AC380V, 50/60Hz, 3KW |
| Color | Orange, Gray |
| Transport Direction | Left to Right |