| Brand Name: | HSTECH |
| Model Number: | HS-203 |
| MOQ: | 1 set |
| Price: | negotiation |
| Payment Terms: | T/T |
| Supply Ability: | 500 PC/month |
| Power Supply | Single-phase AC220V 50-60HZ |
| Weight | 60KG |
| Machine Dimensions | 770mm (L) × 370mm (W) × 420mm (H) |
| Cutting Speed | 300mm/s |
| Maximum Knife Wheel Stroke | 350mm |
| Knife Wheel Fine Adjustment | 0-3mm |
| Lower Knife Adjustment | 0-2mm |
| Maximum PC Board Cutting Width | 150mm |
| Maximum PC Board Cutting Length | 350mm |
| PC Board Thickness Range | 0.6-3.2mm |
| V-Groove Thickness Range | 0.25-2.0mm |