|
|
| Brand Name: | HSTECH |
| Model Number: | HS-CC300 |
| MOQ: | 1 set |
| Price: | Negotiable |
| Payment Terms: | L/C,D/P,T/T,Western Union |
| Supply Ability: | 100 sets per month |
| Specification | Details |
|---|---|
| Model | HS-CC300 |
| Transmission Height | 920±20mm |
| Conveyor Width | 50-450mm (customizable) |
| Component Height | Up to 100mm |
| PCB Board Edge Size | ≥5mm |
| Transport Speed | 0-12000mm/min |
| 3 Axis Drive Speed | 800mm/s |
| Repeat Accuracy | ±0.02mm |
| Storage Programs | Up to 1000 |
| Power Supply | AC220/110V |
| Air Pressure | 4-kgf/cm² |
| Glue Tank | 10L with manual stirring |
| Control System | Industrial PC + Motion control card |
| Spray Width | 3-20mm |
| Total Power | 2.6kW |
| Machine Weight | 600kg |
| Machine Dimensions | 1060×1200×1700mm |