| MOQ: | 1 set |
| Price: | Negotiable |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
| Supply Ability: | 50 sets per month |
| Specification | Details |
|---|---|
| Machine Function | 180-degree PCB inverting |
| Power Supply | AC100-230V, single phase, 50/60Hz |
| Transport Belt | ESD 7mm belt |
| PCB Dimension Range | (50×50) - (500×460)mm |
| Air Supply | 4-6 bar, maximum 10L/min |
| Transport Height | 900±20mm |
| Transport Direction | Left-Right or Right-Left (optional) |
| PCB Thickness | Minimum 0.4mm |
| Up/Down Pitches | 1-4 (10mm step) |
| Cycle Time | Approximately 20 seconds |
| Communication | SMEMA |
| Machine Dimensions | 600×900×1200mm |
| Weight | 140kg |