| Brand Name: | HSTECH |
| Model Number: | HS-GXB-L15 |
| MOQ: | 1 set |
| Price: | Negotiable |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
| Supply Ability: | 50 sets per month |
| PCB Store Capacity | Store height 200mm, maximum weight less than 50kg |
|---|---|
| Board Loading Time | Approximately 10 seconds |
| Board Loading Method | Vacuum suction nozzles |
| Power Supply | AC220V, single phase |
| Electrical Loader | Maximum 300VA |
| Air Pressure | 5-6 bar |
| Air Flow | Maximum 30L/min |
| Suction Nozzle Quantity | 8 pieces |
| Suction Nozzles Movement | Flexible positioning |
| Vacuum Source | Vacuum generator |
| Transportation Height | 910±20mm (customizable) |
| Transportation Direction | Left-Right or Right-Left |
| Control Mode | Button or touch screen (optional) |
| LED PCB Dimensions (L×W) | (80x80)~(1500x300) mm |
| Machine Dimensions (L×W×H) | 1700x950x1250 mm |
| Weight | Approximately 150kg |