|
|
| Brand Name: | HSTECH |
| Model Number: | HS-D331-AB |
| MOQ: | 1 PC |
| Price: | Negotiation |
| Payment Terms: | T/T |
| Supply Ability: | 50 PCS/Month |
| Item | Specification |
|---|---|
| Model | HS-D331-AB |
| Working Range (X/Y/Z) | 300 × 300 × 100 mm |
| XYZ Speed | Max. 300 mm/s |
| AB Glue Mixing Ratio | 10:1 or customizable |
| Drive System | Stepping motor + timing belt |
| Repeatability | ±0.01 mm |
| Potting Precision | Amount ±1%, Ratio ±1% |
| Operation Mode | Automatic |
| Programming | Teach pendant |
| Control System | Board card |
| Working Temperature | 10-40°C |
| Weight | 45 kg |
| Dimensions (L×W×H) | 510 × 620 × 610 mm |
| Power Supply | AC 110-220V, 50/60Hz, 300W |