| Brand Name: | HSTECH |
| Model Number: | YS-802E |
| MOQ: | 1 set |
| Price: | Negotiable |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
| Supply Ability: | 100 sets per month |
| Model | YS-802E |
|---|---|
| Power Supply | AC110V, AC220V, 50/60Hz |
| Wattage | 30W |
| Counting Time | 19 seconds to 2 min |
| Counting Range | -59999~59999 |
| Pitch Size | 2,4,8,9,10,12,16,24,32mm |
| Tape Width | 8,12,16,24,32,44,56,72,88 mm |
| Plastic Reel Size | 7-13 inch |
| Application | Suitable for all components |
| Product Size | 450*270*180mm |
| Package Size | 460*280*190mm |
| Gross Weight | 10kg |