| Brand Name: | HSTECH |
| MOQ: | 1 set |
| Price: | Negotiable |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
| Supply Ability: | 100 sets per month |
| Machine Name | Fully Automatic Solder Paste Reheating Machine |
|---|---|
| Operating Mode | Voltage Mode |
| Operating Voltage | AC220V 60HZ |
| Product Dimensions | Four-slot model: L670 × W220 × H335mm Tank size: 150 × 100 × 110mm |
| Net Weight | 16kg |
| Material | Steel Plate Spray Paint |
| Compatibility | Supports 250G/500G solder paste and needle-type red glue (total length less than 120mm) |