| Brand Name: | HSTECH |
| MOQ: | 1 PC |
| Price: | Negotiation |
| Payment Terms: | T/T |
| Supply Ability: | 10 PC/Month |
| Parameter | Specification |
|---|---|
| Axis Traveling Distance | 300×250×200 mm |
| Locking Product Size | 240×250 mm |
| Driven Method | Servo Motor |
| Positioning Accuracy | ±0.03 mm |
| Screw Feeding Method | Suction type (or air blowing type) |
| Locked Time | 1.5-3 seconds |
| Power Supply Voltage | AC220V |
| Power | 1200W |
| Compressed Air Supply | 0.4-0.6 MPA |
| Total Weight | 200 KG |
| Electric Screwdriver Quantity | 1 |