|
|
| Brand Name: | HSTECH |
| Model Number: | HS-250DULD |
| MOQ: | 1set |
| Price: | Negotiable |
| Payment Terms: | D/P,T/T,Western Union |
| Supply Ability: | 500 pcs per month |
| Model | HS-250DULD |
|---|---|
| PCB Dimension | (50×50)~(350×250)mm |
| Magazine Size | 355×320×565mm |
| PCB Loading Time | Approximately 6 seconds |
| Magazine Replace Time | 30 seconds |
| Power Supply | AC100-230V, Single Phase, max 300A |
| Air Supply | 4-6 bar, Max 10L/min |
| Transport Height | 900±20mm |
| Transport Direction | L to R, or R to L (optional) |
| PCB Thickness | Minimum 0.4mm |
| Magazine Quantity | Top 1pc, down 1 pc, or customized |
| Step Pitch Options | 1-4 (10mm pitch) |
| Machine Dimension | 1460×1500×1200mm |
| Weight | Approximately 210kg |